LaTania

Ви тут: Головна / Блог / Реєстрація сайту в каталогах
Реєстрація сайту в Google

Реєстрація сайту в каталогах

Реєстрація сайту в каталогах є одним із методів просування сайту в мережі Інтернет, що приносять збільшення відвідуваності сайтів. Даний метод дозволяє розміщувати інформацію про сайт у каталогах у відповідному тематичному розділі. Це робиться для того, щоб сайт могли знайти користувачі, а також для отримання додаткових посилань та просування результатів видачі пошукових систем.

Однак потрібно знати, як правильно проводити реєстрацію, щоб вона підвищувала рейтинг сайту, а не знижувала його. Наприклад, молоді сайти не можна відразу реєструвати у всіх каталогах, оскільки, на думку пошукових систем, такі сайти не можуть мати багато посилань з інших ресурсів.

Існують білі та сірі каталоги. Білі каталоги — це каталоги, що не вимагають зворотного посилання на ваш сайт. Сірі каталоги — це каталоги, які мають обов’язкову умову розміщення посилання з вашого ресурсу, але я їх не рекомендую.

Реєстрація в каталогах буває різною: автоматичною, напівавтоматичною та ручною.

Автоматична реєстрація. Відбувається за допомогою різноманітних програм. Цей вид реєстрації дає незначний ефект. Наприклад, часто в автореєстраторах для каталогу вибирається лише одна рубрика, в яку і розміщуються всі сайти, при цьому залишається невідомим, чи прийнята заявка каталогом.

Напівавтоматична реєстрація. Існують деякі сервіси, що реєструють сайти у каталогах у напівавтоматичному режимі. Цей вид реєстрації дозволяє досягти хорошого результату за короткий проміжок часу за рахунок автоматизації однотипних дій.

Ручна реєстрація. Цей вид реєстрації найбільш значущий, тому що ручна реєстрація дозволяє врахувати вимогу кожного каталогу, що підвищує кількість каталогів, що прийняли інформацію про ваш сайт. Мінуси — цей спосіб вимагає багато часу та значних трудовитрат.

Для реєстрації сайту в каталогах складаються назви, описи та підбір ключових слів. Описи для кожного каталогу складаються різними, назва також по можливості змінюється. Реєструється спеціальний e-mail, на який надходитиме пошта з каталогів (підтвердження реєстрації, новини каталогів тощо).

Для того, щоб зареєструвати свій сайт, вам потрібно набратися терпіння та за допомогою пошуку в пошуковій системі знайти каталоги. Вибирайте каталоги великі, відомі, якщо в каталозі мало інформації, це означає, що каталог молодий і посилання на користь сайту навряд чи принесе. Такі каталоги зазвичай з’являються і за кілька місяців зникають. Часто їх створюють дизайнери‑початківці, які не мають ще достатнього досвіду і знань.

Реєстрацію сайту проводьте регулярно, гуляючи Інтернетом можна випадково потрапити на цікавий сайт, де можна зареєструвати свій сайт. Також не забувайте про дошки оголошень. Надаючи інформацію про свої товари та послуги, ви залишаєте контактну інформацію, серед якої можете вказати адресу сайту.

Гарантії, що ваш сайт додадуть до каталогу нема, вам можуть відмовити з різних причин. Ваш сайт може не підходити до обраного розділу, або у вас на сайті не унікальний текст (просто скопійований з іншого сайту без змін), розміщення сайту на безкоштовному хостингу тощо. Великі каталоги розміщують інформацію лише про серйозні сайти, тому спочатку обов’язково ваш сайт має пройти модерацію. Зазвичай це триває кілька днів, але буває і довше.

Прокрутить вверх