LaTania

Ви тут: Головна / Послуги / SMM

SMM

За допомогою публікацій у соціальних мережах можна збільшити трафік на офіційний сайт. Публікуйте анонси статей, новини компанії, відео, акції та прикріплюйте до них посилання.

Важливо планомірно та якісно вести соцмережі, тому що користувачі вивчають ваш аккаунт, читають відгуки, стежать за вашою діяльністю.

Також у соціальних мережах можна запустити рекламні оголошення. Для цього потрібно правильно вибрати аудиторію, налаштувати рекламу та розрахувати бюджет.

Крім інших соціальних мереж, рекомендую завжди додавати свою компанію до Профіль компанії Google. Раніше це називалося Google мій бізнес. Завдяки цьому сервісу, ви можете вигідно представити свою компанію у Пошуку та на Картах Google, тим самим збільшивши трафік на сайт абсолютно безкоштовно.

Додати компанію на Google карти замовити

В мої послуги входить створення аккаунтів у соціальних мережах Instagram, Facebook, YouTube та в Профіль компанії Google. Оформлю аккаунт, орієнтуючись на фірмовий стиль компанії. Підготую аватар, банера, шапки, відео, фото потрібних розмірів. Допоможу з описом профілю, підберу ключові слова. Якщо у вас немає можливості вести свій аккаунт, можу запропонувати свої послуги.

Прокрутить вверх