LaTania

Ви тут: Головна / Послуги / Редизайн сайтів

Редизайн сайтів

Веб-технології змінюються з кожним днем ​​та оформлення сайту, яке було актуальним ще кілька років тому вже вважається застарілим. Ресурсом користуватися незручно, повільне завантаження, некоректно відображаються сторінки тощо, все це призводить до втрати клієнтів. Саме час зайнятися редизайном сайту, змінити оформлення сайту та додати більше можливостей для ваших клієнтів.

Для початку потрібно оновити двигун сайту до останньої версії, в ньому з’являються нові можливості, а також виправлені помилки та вразливості. Далі продумати, як покращити структуру та функціональність сайту, які потрібно додати нові компоненти.

Дизайн сайту змінюємо під нові потреби клієнтів, він повинен правильно відображатись на різних пристроях: комп’ютерах, планшетах та смартфонах.

Редизайн сайту, ребрендинг сайту замовити Київ Україна

Підбираємо кольори, оновлюємо логотип, шрифти, графіку. Готуємо новий контент, а саме пишемо корисні та інформативні тексти, нові фотографії та відео. Також потрібно подумати про пошукову оптимізацію, покращити семантичне ядро ​​сайту, адже основна мета редизайну веб‑сайту — підвищення конверсії та популярності ресурсу.

Ще однією причиною для редизайну сайту є ребрендинг компанії. У разі зміни фірмового стилю компанії також змінюється дизайн сайту, він повинен відповідати обраній стилістиці.

Вартість редизайну сайту може бути дуже різною залежно від складності та обсягу робіт.

Редизайн сайту рекомендується робити кожні 2 роки.

Прокрутить вверх